Domčeková posteľ Housebed Alto Duo 90 x 190 cm - prírodná
Kód: 037-0206Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
plocha na spanie: 90 x 190 cm - vhodné pre matrace do 12 cm
matrac je potrebné dokúpiť
rošt súčasťou, každá z lamel sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
brúsené, zaoblené hrany
nohy: 45/65 mm
výška nôh: 1 cm
rám postele: 90/20 mm
predné odnímateľné zábrany - viditeľné dodatočné otvory v ráme postele
výška zábrany od rámu postele: cca 33 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
najvyšší bod: 158 cm
maximálna nosnosť: 100 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 90 x 190 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 99 cm |
| Výška: | 158 cm |
| Dĺžka: | 199 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x190 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



