Matrac s pamäťovou penou Selene - 120x200 cm
Kód: 024-0114Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:kvalitná pena T25 - 10 cm
pamäťová pena - 3 cm
HR pena (studená pena, ktorá je dobre prevzdušnená a lepšie odvádza teplo) - 3 cm
termoregulačné vlákno
hypoalergénne
poťah matraca je prateľný na 40 ° C
stredná tvrdosť
obojstranná
výška matraca: 18 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 120x200x18 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské matrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Šírka: | 120 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Typ: | penové |
| Nosnosť: | 90 kg |
.png)



