Bielizník Toskania - borovicový masív - biela
Kód: 034-0002Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: fínska borovica z ekologického hospodárstva
rukoväte: kov vo farbe starého zlata
povrchová úprava: farba na vodnej báze v teplej bielej - RAL 9003
krytie farby: 85% (viditeľná štruktúra dreva)
údržba: utrite mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavujte priamemu UV žiareniu a teplu z radiátora
zásuvky s tichým otváraním Hettich
dodáva sa v demontovanom stave
morenie: teplá biela
Skutočná farba výrobku sa môže líšiť od farby zobrazenej na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bielizníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 53 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 130 cm |
| Výška: | 142 cm |
| Hĺbka: | 50 cm |
| Hmotnosť: | 51 kg |
.png)



