Masívna borovicová knižnica Toskania - biela
Kód: 034-0012Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: fínska borovica z ekologického hospodárstva
povrchová úprava: farba na vodnej báze v teplej bielej - RAL 9003
krytie farby: 85% (viditeľná štruktúra dreva)
údržba: utrite mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavujte priamemu UV žiareniu a teplu z radiátora
dodáva sa v demontovanom stave
morenie: teplá biela
Skutočná farba výrobku sa môže líšiť od farby zobrazenej na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Regály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| EAN: | 5905623082684 |
| Farba: | biela |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 97,8 cm |
| Výška: | 192 cm |
| Hĺbka: | 39,4 cm |
| Hmotnosť: | 24 kg |
.png)



