Závesný TV stolík Lowboard A 300 – biely lesk / matná biela
Kód: 036-0039Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: LTD laminovaná drevotriesková doska, ABS hrany
výklopné dvierka, otvorené police
možno umiestniť na nožičky alebo zavesiť na stenu – nožičky a montážny materiál sú súčasťou balenia
ide o tri samostatné skrinky, ktoré tvoria jeden celok
korpus: matná biela
dvierka: lesklá biela
Dodávaný montážny materiál (hmoždinky a skrutky) je vhodný pre pevné murivo (betón, tehlové steny).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obývacia izba |
|---|---|
| Hmotnosť: | 57 kg |
| EAN: | 5905080720501 |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 300 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hĺbka: | 31 cm |
| Hmotnosť: | 57 kg |
| Úložný priestor: | kombinácia |
| Typ ukotvenia: | závesné |
.png)



