Elegantné nástenné svietidlo Halston – kartáčované zlato
Kód: D03-0274Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: oceľ, opálové sklo
vnútorné osvetlenie
trieda ochrany: 1
pätica: E14
max. príkon: 40 W
napájanie: 220–240 V
žiarovku je potrebné zakúpiť samostatne, nie je súčasťou
farebné prevedenie: kartáčované zlato
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| Farba: | žltá |
| Štýl: | vintage |
| Šírka: | 20,3 cm |
| Výška: | 22,2 cm |
| Hĺbka: | 21,8 cm |
| Umiestnenie: | nástenné |
.png)



