Vysoká vitrína Cross so sklenenými dvierkami – čierna
Kód: 023-0895Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevotriesková doska, sklo, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15 mm
zadná doska: HDF - 3 mm
systém otvárania bez úchytiek, frézované hrany
kvalitné kovové pánty
nôžky: tvrdené PVC
farebné prevedenie: čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vitríny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 80 kg |
| EAN: | 5900488595331 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 79 cm |
| Výška: | 183 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 80 kg |
| Umiestnenie: | stojacie |
.png)



