Moderný TV stolík Cross 225 cm – 4 zásuvky + 4 dvierka, čierna
Kód: 023-0897Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevotriesková doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15 mm
zadná doska: HDF - 3 mm
systém otvárania bez úchytiek, frézované hrany
kvalitné kovové pánty, pojazdy a piesty
nôžky: tvrdené PVC
farebné prevedenie: čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky s dvierkami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 59 kg |
| EAN: | 5900488595348 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 225 cm |
| Výška: | 48 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 59 kg |
| Úložný priestor: | kombinácia |
| Typ ukotvenia: | bez nožičiek |
.png)



