Vysoká skriňa na vstavanú rúru so šuplíkmi Siena - čierny mat
Kód: 029-0415Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: LTD (laminovaná drevotriesková doska) s hrúbkou 16 mm + melamínová hrana (tenký pásik, ktorý je prilepený k okraju dosky a tvorí ochrannú hranu)
materiál dverí: LTD hrúbky 16 mm + ABS hrana hrúbky 1 mm (ochrana proti mechanickému poškodeniu a vlhkosti)
univerzálna strana dvierok ( pri montáži si zvolíte sami, na akú stranu sa budú otvárať)
tiché dojazdy na šuplíkoch aj na dvierkach
vnútorná časť je biela
čierne hliníkové úchyty
1x polica
šuplíky so systémom PREMIUM BOX
farebné prevedenie: čierny mat
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Siena |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 82 kg |
| EAN: | 2000000656373 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 82 kg |
.png)



