Skriňa na vstavanú rúru so zásuvkami Solea 60 DPS-210 3S1F – kašmír/dub artisan
Kód: 029-0842Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: LTD (laminovaná drevotriesková doska) s hrúbkou 16 mm + melamínová hrana (tenký pás, ktorý sa prilepuje na okraj dosky, aby vytvoril ochranný lem) v dekore dub artisan
zadná strana: HDF (tvrdá drevotriesková doska) s hrúbkou 2,5 mm v bielej farbe
dvierka: LTD s hrúbkou 16 mm + ABS hrana (ochrana proti mechanickému poškodeniu a vzniku vlhkosti) v odtieni kašmír
tiché zatváranie
zásuvky so systémom PREMIUM BOX
vnútorná časť je biela
čierne hliníkové úchytky
farebné prevedenie: kašmír / dub artisan
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solea |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 82 kg |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 82 kg |
| Umístění: | potravinové |
.png)



