Vonkajšie nástenné svietidlo Torsten tall
Kód: D03-0103Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: hliníkový odliatok, polykarbonát
vonkajšie osvetlenie
trieda ochrany: 1
pätica: E27
maximálny príkon: 60 W
napájanie: 230 V
farebné prevedenie: tmavosivá
Žiarovka nie je súčasťou produktu.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.14 kg |
| EAN: | 5024005372011 |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 20 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Hĺbka: | 10,5 cm |
| Umiestnenie: | nástenné |
.png)



