Malé vonkajšie svietidlo Torsten small
Kód: D03-0104Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: hliníkový odliatok, polykarbonát
vonkajšie osvetlenie
trieda ochrany: 1
pätica: E27
maximálny príkon: 60 W
napájanie: 230 V
farebné prevedenie: tmavosivá
Žiarovka nie je súčasťou produktu.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 16,5 cm |
| Výška: | 16,5 cm |
| Hĺbka: | 17,1 cm |
| Umiestnenie: | nástenné |
.png)



