Veľká domčeková posteľ Bianco 140×200 cm – prírodná borovica, detská posteľ z masívu
Kód: 037-0082Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
plocha na spanie: 140x200 cm - vhodné pre matrace s výškou 12 cm
matrac je potrebné zakúpiť samostatne
stĺpiky: 45/65 mm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: cca 30 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
celková výška: 164,5 cm
výška pod strechu: 90 cm
zapustenie matraca: 3 cm
univerzálna montáž zábrany (pravá/ľavá strana) - viditeľné dodatočné otvory v ráme postele
zábrana do 1/2 dĺžky postele
latový rošt je súčasťou, každá latka sa pripevňuje samostatne priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
surové drevo bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 140 x 200 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 52 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | masív |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 149 cm |
| Výška: | 164,5 cm |
| Dĺžka: | 209 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 140x200 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



