Priestranná domčeková posteľ Housebed Duo 140 x 200 – prírodná
Kód: 037-0132Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
ložná plocha: 140x200 cm - vhodné pre matrace s výškou do 15 cm - pri tejto výške matrace je ložná plocha vysoká cca 22 cm
matrac je potrebné dokúpiť
nožičky: 45/65 mm
výška nožičiek: 1 cm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: 30 cm
mezery medzi priečkami: 5 cm
výška bočnic po střechu: 100 cm
najvyšší bod: 160 cm
zapustenie matrace k roštu: 3 cm
latkový rošt je súčasťou, každá z latiek sa pripevňuje osobitne priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
surové drevo, bez akéhokoľvek ošetrenia či lakovania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 140 x 200 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 50 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Šírka: | 149 cm |
| Výška: | 160 cm |
| Dĺžka: | 209 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 140x200 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



