TV stolík Lowboard D 180 cm - betón smart
Kód: 036-0028Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD + ABS
výklopné dvierka
možno ho umiestniť na nohy alebo zavesiť na stenu
korpus: mat
dvierka: mat
farba: betón smart
Bez osvetlenia LED.
Dodávaný montážny materiál na stenu (hmoždinky a skrutky) je vhodný len pre pevné murivo (betón, tehlové steny). Pre iné zloženie stien môžu byť potrebné špeciálne hmoždinky a skrutky.
Skutočná farba výrobku sa môže líšiť od farby zobrazenej na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky s dvierkami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 28.5 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hĺbka: | 33 cm |
| Hmotnosť: | 28,5 kg |
| Úložný priestor: | s dvierkami |
| Typ ukotvenia: | závesné |
.png)



