Priestranný TV stolík Querty - čierna
Kód: 016-0562Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD, hrúbka 16 mm
ABS hrany
dvere: kovové panty, plynový piest
čierne kovové nožičky s protisklzovými podložkami
2x dvere
Povrch lamina je ľahko umývateľný
farebné prevedenie: čierna
Otvorenie "PUSH TO OPEN"
Skutočná farba výrobku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky s policou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 150 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Hĺbka: | 41 cm |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Úložný priestor: | kombinácia |
| Výška nožičiek: | 15 cm |
| Typ ukotvenia: | na nožičkách |
.png)



