Toaletka Jukon S - praktický stolík s 2 zásuvkami a kontajnerom, kašmír
Kód: 023-0837Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15 mm
zadná doska kontajnera: HDF - 3 mm
kontajner: bezúchytkový systém otvárania stlačením "push to open"
stôl: klasický bezúchytkový systém otvárania
kvalitné guľôčkové pojazdy
maximálne zaťaženie hornej dosky stola: 20 kg
max. zaťaženie hornej časti kontajnera: 20 kg
max. zaťaženie každej zásuvky: 7 kg
čierne kovové nôžky
farebné prevedenie: kašmírový mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 41 kg |
| EAN: | 5900488593207 |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | minimalistický |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 143 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
.png)



