Jednolôžková posteľ Jukon S 100x200 - moderný dizajn s úložným priestorom, odtieň kašmír
Kód: 023-0845Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevovláknitá doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 18 mm
plocha na spanie: 100x200 cm
matrac je potrebné dokúpiť- odporúčame penové alebo latexové matrace
výklopný lamelový rošt v kovovom ráme v cene
úložný priestor
čalúnené čelo
čierne kovové nôžky
farebné prevedenie: kašmírový mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Postele do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 100 kg |
| EAN: | 5900488593719 |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | minimalistický |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 105 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Dĺžka: | 205 cm |
| Rozmer: | 100x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
.png)



