Šuplíkový kontajner Agapi – dekor dub grand, 2 zásuvky, minimalistický dizajn
Kód: 023-0852Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 16 mm
2 zásuvky, otvorená polica
kovové bežce
farebné prevedenie: dekor dub grand
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske kontajnery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 19 kg |
| EAN: | 5900488587916 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | minimalistický |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 40 cm |
| Výška: | 62 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 19 kg |
.png)



