Písací stôl Agapi dub grand – lamino, minimalistický, bez zásuviek
Kód: 023-0849Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 16 mm
farebné prevedenie: dekor dub grand
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské písacie stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Dekor: | dub |
| Výška: | 75 cm |
| Dĺžka: | 130 cm |
| Hĺbka: | 50 cm |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| Materiál nôh: | lamino |
| Materiál dosky: | lamino |
.png)



