Stojanový vešiak Bali – bambus
Kód: 047-0078Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: lakovaný bambus
matný povrch
farebné prevedenie: prírodná
Jedná sa o skladovú zásobu – nový, nepoužitý tovar. Ponuka platí do vypredania zásob.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 17.6 kg |
| EAN: | 5713941270870 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | bambus |
| Dekor: | bambus |
| Šírka: | 105 cm |
| Výška: | 175 cm |
| Hĺbka: | 50 cm |
.png)



