Bali nástenný vešiak s botníkom – bambus
Kód: 047-0076Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: lakovaný bambus
matný povrch
materiál pre montáž na stenu nie je súčasťou balenia
farebné prevedenie: prírodná
Jedná sa o skladovú zásobu – nový, nepoužitý tovar. Ponuka platí do vypredania zásob.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok skladem ihneď k odoslaniu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 5713941270894 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | bambus |
| Dekor: | bambus |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 170 cm |
| Hĺbka: | 30 cm |
.png)



