Šatníková skriňa so šuplíkmi Boho Meli - staroružová
Kód: 048-0058Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD o hrúbke 18 mm
nôžky: masív
systém tichého dovierania
výška nôžok: 22 cm
hĺbka police: 49 cm
vnútorná výška zásuviek: 15 cm
vnútorná šírka zásuviek: 90 cm
vnútorná hĺbka zásuviek: 43 cm
vonkajšia výška zásuviek: 19,6 cm
vonkajšia šírka zásuviek: 100 cm
prídavná noha zaručuje stabilitu a bezpečnosť
farebné prevedenie: staroružová
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 84 kg |
| EAN: | 5907274943529 |
| Farba: | ružová |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 100 cm |
| Výška: | 202 cm |
| Hĺbka: | 52 cm |
| Hmotnosť: | 84 kg |
| Materiál nôh: | drevo |
.png)



