Detská posteľ Lilly Plus 5 s prístelkou / odnímateľnou zábranou - 90 x 180 cm
Kód: 030-0157Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicový masív
plocha na spanie hlavného lôžka: 90 x 180 cm - hlavné lôžko vhodné pre matrac s výškou 10-15 cm
plocha na spanie prístelky: 90 x 170 cm - prístelka vhodná pre matrace s výškou do 10 cm
výška zábrany: 30 cm
šírka zábrany: 8 cm
šírka medzi priečkami zábrany: 5 cm
šírka vchodu: 66 cm
nôžky: 4 x 4 cm
odnímateľná predná zábrana
laťkové rošty súčasťou
prístelka na pogumovaných kolieskach, pre bielu a sivú farbu prístelka vyrobená z MDF dosky
povrchová úprava: nitrocelulózový lak pre prírodné a sivé farby, vodou riediteľný lak pre bielu farbu, zdravotná nezávadnosť podľa EN 71-3
štruktúra dreva je mierne viditeľná v sivej a bielej farbe
nosnosť: 90 kg
morenie: biela
Na výber 3 dekory - prírodná borovica, biela, sivá. Vybranú farbu uveďte v poznámkach k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detská izba |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 56 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 98 cm |
| Výška: | 59 cm |
| Dĺžka: | 188 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x180 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | s prístelkou |
.png)



