Rohová šatníková skriňa so zrkadlom Emi 1
Kód: 043-0226Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozmery (š/v/h):
70/185/70 cm
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD o hrúbke 16mm + ABS
Farebné prevedenie:
dub sonoma
dub artisan / čierna
grafit
biela
Zvolený odtieň napíšte prosím do poznámky v objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predsieňové skrině |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 61 kg |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 70 cm |
| Výška: | 185 cm |
| Hĺbka: | 70 cm |
| Hmotnosť: | 61 kg |
.png)



