Botník s vešiakom Emi 100
Kód: 043-0219Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje (š/v/h):
1x botník: 100/49,5/40 cm
2x vešiak (6 háčikov): 50/15 cm
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD o hrúbke 16mm + ABS
botník opatrený plynovým piestom
Farebné prevedenie:
dub artisan / čierna (hlavný obrázok)
biela
grafit
dub sonoma
Zvolený odtieň napíšte prosím do poznámky v objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 27 kg |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 100 cm |
| Výška: | 49,5 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 27 kg |
.png)



