Priestranná komoda Asymetric v čiernom odtieni – 4 zásuvky, 2 dvierka
Kód: 023-0871Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevovláknitá doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15 mm
zadný panel: HDF – 3 mm
max. nosnosť hornej dosky: 20 kg
max. nosnosť police: 5 kg
max. nosnosť zásuvky: 7 kg
systém otvárania bez úchytiek, frézované hrany
kvalitné kovové pánty a koľajničky
nožičky: tvrdené PVC
farebné prevedenie: čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kombinované komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 57 kg |
| EAN: | 5900488594037 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 138 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 57 kg |
| Zatváranie: | s dvierkami aj zásuvkami |
.png)



