Jedálenský stôl LOEN – dub cremona
Kód: 029-0961Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál dosky stola: LTD laminovaná drevotriesková doska s hrúbkou 28 mm
materiál nôh: LTD laminovaná drevotriesková doska s hrúbkou 28 mm
laminované hrany nábytkovou páskou
pevný materiál, jednoduchá údržba
farebné prevedenie: dub cremona
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoly oválne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 63 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Dĺžka: | 204 cm |
| Hmotnosť: | 63 kg |
| Materiál nôh: | lamino |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkladanie: | bez rozkladania |
.png)



