Praktická stolička Bilros - taupe
Kód: 006-0939Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: Polypropylén vystužený sklenými vláknami
stohovateľnosť: áno - umožňuje zloženie jeden do druhého
nosnosť: 150 kg
hmotnosť: 4,25 kg
polohovacie: nie
farebné prevedenie: taupe - šedohnedá
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5604916039922 |
| Farba: | hnedá |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Hĺbka sedu: | 43 cm |
| Výška zadného operadla: | 40 cm |
.png)



