Elegantná stolička Grid Armchair s područkami - horčicovo žltá
Kód: 006-0907Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: polypropylén vystužený sklenými vláknami
stohovateľnosť: áno - umožňuje zloženie jeden do druhého
nosnosť: 150 kg
hmotnosť: 3,9 kg
polohovacie: nie
farebné prevedenie: horčicovo žltá
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5604916050613 |
| Farba: | žltá |
| Šírka: | 57 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Hĺbka: | 56 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Hĺbka sedu: | 43 cm |
| Výška zadného operadla: | 41 cm |
.png)



