Písací stôl Smart , biely mat – kompaktný a výsuvný
Kód: 023-0855Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 16 mm
farebné prevedenie: biely mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské písacie stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 37 kg |
| EAN: | 5900488583338 |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Výška: | 75 cm |
| Dĺžka: | 131 cm |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 37 kg |
.png)



