Chytrý písací stôl Smart s výsuvom - dub wotan
Kód: 023-0559Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD, ABS hrany
hrúbka materiálu: 16 mm
farebné prevedenie: dub wotan
V záložke "Na stiahnutie" nájdete video s ukážkou rozloženia stola.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 37 kg |
| EAN: | 5900488583352 |
| Farba: | prírodná |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 131 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 37 kg |
| Úložný priestor: | s policou |
.png)



