Kombinovaná komoda Jukon - biela
Kód: 023-0698Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 16 mm
2 dvierka, 3 zásuvky
bezúchytkový systém otvárania "push to open"
kovové závesy a bežce
čierne kovové nôžky
farebné prevedenie: biely mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 51 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | minimalistický |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 154 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 51 kg |
| Zatváranie: | s dvierkami aj zásuvkami |
.png)



