Penový matrac s kokosom Amor 15 - 180 x 200 cm
Kód: 043-0151Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
zloženie: PUR pena T25 s hrúbkou 13 cm
hypoalergénne
snímateľný a prateľný poťah
obojstranná - jedna strana stredne tvrdá, druhá strana tvrdá
výška matraca: 15 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 180 x 200 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrace a rošty k posteliam |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Rozmer: | 180x200 cm |
| Typ: | penové |
| Nosnosť: | 155 kg |
.png)



