Mäkký penový matrac s latexom Miko - 180 x 200 cm
Kód: 043-0163Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
zloženie: PUR pena T25 s hrúbkou 8 cm, VISCO pena, latexová pena
hypoalergénne
snímateľný a prateľný poťah
mäkká
obojstranná
výška matraca: 15 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 180 x 200 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrace a rošty k posteliam |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| Rozmer: | 180x200 cm |
| Typ: | penové |
| Nosnosť: | 150 kg |
.png)



