Penový matrac Alisa 14 - 160 x 200 cm
Kód: 043-0144Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
zloženie: PUR pena T25 s hrúbkou 12 cm
hypoalergénne
snímateľný a prateľný poťah
stredná tvrdosť
obojstranná
výška matraca: 14 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 160 x 200 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrace a rošty k posteliam |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Šírka: | 160 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Rozmer: | 160x200 cm |
| Typ: | penové |
| Nosnosť: | 145 kg |
.png)



