Matrac s kokosovou vrstvou Latino 16 - 160 x 200 cm
Kód: 043-0156Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
zloženie: PUR pena T25 s hrúbkou 13 cm
hypoalergénne
snímateľný a prateľný poťah
tvrdá
výška matraca: 16 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 160 x 200 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrace a rošty k posteliam |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Šírka: | 160 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Rozmer: | 160x200 cm |
| Typ: | penové |
| Nosnosť: | 165 kg |
.png)



