Nočný stolík 2ks ARCO 20 s osvetlením - biely lesk/dub grandson
Kód: 018-0137Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD
hrúbka materiálu: 16 mm
ABS hrany
systém otvárania: push to open
farebné prevedenie: biela mat/dub grandson (korpus) + biely lesk
2x nočný stolík s osvetlením
Súčasťou LED osvetlenia.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 48 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | lesk |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 102 cm |
| Hĺbka: | 46 cm |
| Hmotnosť: | 48 kg |
.png)



