2 ks nočných stolíkov Tally - dub artisan/antracit
Kód: 018-0357Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD 16 mm + ABS hrany
čierne kovové úchytky
čierne kovové nohy
kovové pánty
guličkové ložiská na zásuvkách, plný výsuv
bez osvetlenia
farebné prevedenie: dub artisan / antracit
Osvetlenie nie je súčasťou produktu. Možnosť dokúpenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 37 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 50,4 cm |
| Výška: | 104 cm |
| Hĺbka: | 39,6 cm |
| Hmotnosť: | 37 kg |
| Úložný prostor: | se šuplíky |
.png)



