Nadstavec ku skrini Nelly - 155 cm
Kód: 013-0732Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpus: LTD 16 mm + ABS 0,5 mm
materiál dvierka: LTD 16 mm + ABS 0,5 mm
úchytky: plast
lamely: 18x18 mm
kovové pánty
farebné prevedenie: dub artisan / čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 39 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 155 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Hĺbka: | 51 cm |
| Hmotnosť: | 39 kg |
.png)



