Nadstavec do šatníkovej skrine Elena - dub sonoma - 133 cm
Kód: 029-0093Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD
hrúbka materiálu: 16 mm
plastové úchyty
farebné prevedenie: dub sonoma
Nástavce vhodné ku skriniam Elena.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové skrine do spálne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| EAN: | 2000000384832 |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub sonoma |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 133 cm |
| Výška: | 55 cm |
| Hĺbka: | 53 cm |
| Hmotnosť: | 20 kg |
.png)



