Moderná šatníková skriňa Frama 185 cm - saharský piesok
Kód: 014-0540Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD 16 mm + ABS
posuvné dvere
plastové úchytky
šatníková tyč, polica
farebné prevedenie: čierna / saharský piesok
Dostupné farby úchytiek:
čierna
strieborná
Zvolené farebné prevedenie úchytiek uveďte do poznámky v objednávke.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrine s posuvnými dverami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 153 kg |
| Materiál: | lamino |
| Výška: | 206 cm |
| Hmotnosť: | 153 kg |
| Šířka: | 185 cm |
| Zrcadlo: | bez zrcadla |
| Zavírání: | s posuvnými dveřmi |
| Hloubka: | 60 cm |
| Barva: | černá |
| Styl: | moderní |
.png)



