Masívna posteľ Simple Fello Plus 90 x 200 cm – prírodná
Kód: 037-0171Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
ložná plocha: 90x200 cm - vhodné pre matrace s výškou do 15 cm (zapuštění matrace 3 cm)
matrac nutno dokúpiť
nožky: dosky 45/65 mm
výška nožiek: 19,5 cm
rám postele: dosky 90/20 mm
výška nôh: 19,5 cm
rám postele: dosky 90/20 mm
výška čela: cca 49,5 cm
výška delších svislých nosníkov: 78 cm
výška kratších svislých nosníkov: 29 cm
rošt je súčasťou, každá z lamel sa pripevňuje zvlášť skrutkami priamo k posteli
maximálna nosnosť lôžka: 100 kg
výsuvný úložný priestor
výška čela úložného priestoru: 18 cm
surové drevo, bez akéhokoľvek ošetrenia či lakovania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 90 x 200 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 99 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Dĺžka: | 209 cm |
| Zábrana: | bez zábrany |
| Rozmer: | 90x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



