Drevená jednolôžková posteľ Simple Fello 90 x 200 - prírodná
Kód: 037-0165Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
plocha na spanie: 90x200 cm - vhodná pre matrace do výšky 15 cm (zapustenie matraca 3 cm)
matrac je potrebné dokúpiť
nohy: dosky 45/65 mm
výška nôh: 19 cm
rám postele: dosky 90/20 mm
výška čela postele: približne 49,5 cm
výška dlhších zvislých nosníkov: 78 cm
výška kratších zvislých nosníkov: 29 cm
rošt je súčasťou, každá z lamiel sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
maximálna nosnosť postele: 100 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 90 x 200 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 99 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Dĺžka: | 209 cm |
| Zábrana: | bez zábrany |
| Rozmer: | 90x200 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



