Masívna posteľ Musa domček - prírodná / 80 x 160 cm
Kód: 049-0006Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicová preglejka - lepené borovicové drevo, trieda 1, spájané pozdĺžne a priečne, brúsené zo 4 strán
ložná plocha: 80x160 cm
nôžky: 45/65 mm
výška nôžok: 3 cm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: 30 cm
priemer priečok: 14 mm
zábrana do 1/2 lôžka
najvyšší bod: 150 cm
vhodné pre matrace s výškou 9-15 cm
zapustenie matraca k roštu: cca 4 cm
snímateľná zábrana
rošt je súčasťou, každá z lamiel sa pripevňuje zvlášť skrutkami priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
surové drevo, bez akéhokoľvek ošetrenia či lakovania
certifikát FSC, označenie CE - produkt spĺňa právne normy EÚ týkajúce sa bezpečného používania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Matrac nie je súčasťou.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele so zábranou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | MUSA 80160 N3 NATUR |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | masív |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 86 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Dĺžka: | 169 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 80x160 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



