Domčeková posteľ Alfie PLUS 1 so snímateľnou zábranou - 80 x 160 - prírodná borovica
Kód: 030-0107Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: masív borovice
ložná plocha: 80 x 160 cm
výška zábrany: 29 cm
šírka vstupu: 46 cm
nôžky: 4 x 4 cm
latkový rošt je súčasťou
vhodné pre matrac s výškou 10-15 cm
nosnosť: 100 kg
snímateľná zábrana
povrchová úprava: u prírodnej a sivej farby nitrocelulózový lak, u bielej farby lak na vodnej báze, zdravotná nezávadnosť podľa normy EN 71-3
u sivej a bielej farby je ľahko viditeľná štruktúra dreva
morenie: prírodna borovica
Na výber 3 dekory - prírodná borovica, biela, sivá. Zvolenú farbu prosím uveďte do poznámky v objednávke.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detská izba |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 52 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 88 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Dĺžka: | 168 cm |
| Hmotnosť: | 52 kg |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 80x160 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



