Masívna domčeková posteľ Housebed duo plus 90 x 190 cm s prístelkou - prírodná
Kód: 037-0020Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
ložná plocha hlavného lôžka: 90x190 cm
plocha na spanie prístelky: 90x180 cm
nožičky: 45/65 mm
výška nožičiek: 19 cm
rám postele: 90/20 mm
výška zábrany: cca 30 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
najvyšší bod: 160 cm
hlavné lôžko je vhodné pre matrace s výškou do 12 cm
prístelka je vhodná pre matrace s výškou do 9 cm
lamely sú súčasťou, každá z latiek sa pripevňuje zvlášť skrutkami priamo k posteli
maximálna nosnosť hlavného lôžka: 100 kg
maximálna nosnosť prístelky: 80 kg
surové drevo bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Matrac nutné dokúpiť - hlavné lôžko + prístelka
Celú kolekciu postelí Housebed nájdete tu.
Skutočná farba produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 90 x 190 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 64 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | masív |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 99 cm |
| Výška: | 160 cm |
| Dĺžka: | 199 cm |
| Hmotnosť: | 80 kg |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x190 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | s prístelkou |
.png)



