Detská postieľka Housebed Gabby Plus 100 x 190 cm – viac priestoru na spanie a hranie
Kód: 037-0247Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo s prírodnými uzlami
materiál prístelky: čelo – drevo, bočnice – nábytková doska, dno – HDF doska
jemne opracovaný povrch so zaoblenými hranami
spacie plocha hlavnej postele: 100 x 190 cm – vhodné pre matrace s výškou 10–13 cm
matrac na hlavnú posteľ je potrebné dokúpiť
spacie plocha prístelky: 90 x 180 cm – vhodné pre matrace s výškou do 9 cm
matrac na prístelku je potrebné dokúpiť
lamelové rošty sú súčasťou, každá lamela sa pripevňuje samostatne skrutkami priamo k posteli
brúsené, zaoblené hrany
predná odnímateľná zábrana – viditeľné dodatočné otvory v ráme postele
zábrana do 2/3 dĺžky postele
výška zábrany od rámu postele: cca 31,5 cm
medzery medzi priečkami: cca 5 cm
výška nôh: 19,5 cm
výška priečok po strechu: 100 cm
celková výška: 157 cm
zasadenie matraca do roštu: cca 3 cm
maximálna nosnosť hlavnej postele: 120 kg
maximálna nosnosť prístelky: 80 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania – povrch umožňuje vlastné natieranie alebo impregnáciu podľa vkusu a potrieb
farebné vyhotovenie: prírodná borovica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detská izba |
|---|---|
| Hmotnosť: | 50 kg |
| Farba: | prírodný |
| Štýl: | skandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovice |
| Šírka: | 96,5 cm |
| Výška: | 157 cm |
| Dĺžka: | 196,5 cm |
| Zábrana: | s zábranou |
| Rozmer: | 100x190 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | s prístelkou |
.png)



