Jídelní křeslo Venmia Chesterfield 1 v klasickém stylu - šedá
Kód: 032-0151Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: buková konštrukcia
výplň: visco pena s vysokou hustotou
čierne bukové nôžky
farebné prevedenie: zamatová tkanina Fresh 32 - šedá
Tkanina Fresh:
materiál: 100% PES
gramáž: 280 g/m2
martindale: 81.000 cyklov
Skutočná farebnosť tkanín sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Farba: | šedá |
| Šírka: | 52,5 cm |
| Výška: | 89 cm |
| Hĺbka: | 61 cm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Výška sedu: | 49 cm |
| Hĺbka sedu: | 41 cm |
| Materiál nôh: | drevo |
| Šírka sedu: | 40,5 cm |
.png)



