Elegantná stolička Madam Chesterfield - tyrkysový zamat
Kód: 032-0165Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: buková konštrukcia
výplň: vlnité pružiny na sedáku, visco pena s vysokou hustotou
bukové nôžky v odtieni rustikál
farebné prevedenie: zamatová tkanina Kronos 26 - tyrkysová
Tkanina Kronos:
materiál: 100% PES
gramáž: 270 g/m2
martindale: 50.000 cyklov
V prípade záujmu o iný odtieň tkaniny, kontaktujte našu infolinku.
Skutočná farebnosť tkanín sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Farba: | zelená |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 56 cm |
| Výška: | 98 cm |
| Hĺbka: | 64 cm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Výška sedu: | 49 cm |
| Hĺbka sedu: | 45 cm |
| Materiál nôh: | drevo |
.png)



